Szkoła Podstawowa nr 51 im. Marii Skłodowskiej - Curie

Certyfikaty

Dnia 9. czerwca 2006 roku nasza szkoła otrzymała Certyfikat "Szkoła promująca przedsiębiorczość". Inicjatywa programu proprzedsiębiorczości wypłynęła z naszej szkoły. Autorkami programu są pani dyr.Grażyna Jędrzejczyk, p. Zofia Świstak oraz p. Lidia Piestrzyńska

Dnia 10 stycznia 2012 r. redakcja naszej szkolnej gazetki "Pod lupą" otrzymała Certyfikat za uczestnictwo w  I edycji projektu Junior Media. Gratulujemy młodym dziennikarzom i opiekunce gazetki szkolnej p.Monice Lipartowskiej.

Dnia 20 listopada 2012 r. szkoła nabyła prawo do posługiwania się Certyfikatem "Klubu Bezpiecznego Puchatka". Stało się to dzięki uczestnictwu uczniów klasy I i ich wych. Zofii Świstak w ogólnopolskim programie edukacyjnym, którego celem jest poprawa bezpieczeństwa najmłodszych uczniów klas podstawowych.

W roku szkolnym 2012/2013 szkoła brała udział w ogólnopolskiej akcji "Przyjazna Szkoła" . Za udział otrzymaliśmy Certyfikat.

Dnia 8 grudnia 2015 r. uczniowie klasy pierwszej pod kierunkiem p. Zofii Świstak zakończyli zajęcia w Akademii Bezpiecznego Puchatka i otrzymali prawo posługiwania się Certyfikatem potwierdzającym udział w VII edycji tego programu .

Dnia 24 lutego 2017 r. uczniowie klas 1-3 wzięli udział w warsztatach z animacji. Szkoła otrzymała Certyfikat potwierdzający udział w tym przedsięwzięciu. Warsztaty  będą odbywały się cyklicznie w każdym roku szkolnym.

W listopadzie 2018 r. uczniowie klasy pierwszej pod kierunkiem p. Zofii Świstak zakończyli cykl zajęć z zakresu bezpieczeństwa na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie i otrzymali prawo posługiwania się Certyfikatem potwierdzającym udział w X-tej edycji programu edukacyjnego "Akademia Bezpiecznego Puchatka".

W marcu 2019 r. otrzymaliśmy kolejny Certyfikat od Centrum Edukacji Filmowej w Wołominie za aktywny udział w ogólnopolskim programie edukacji filmowej.

Dnia 9 maja nasza szkoła otrzymała Certyfikat za udział w Grze Miejskiej "Moje miasto Częstochowa". Gratulujemy p. Mariuszowi Miarce i uczennicom z klasy 6. Więcej informacji w zakładce "Nasze sukcesy".